DSCF4322

REMONT V

REMONT W DOMU KULTURY W SKALE

REMONT W DOMU KULTURY W SKALE

 

Remont Domu Kultury w Skale jest realizowany w ramach programu: Program Infrastruktura Domów Kultury 2022, współfinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

W ramach projektu całość prac wykracza znacząco poza remont pomieszczeń i korytarzy – całość obejmie bowiem:

 

1. PRACE BUDOWLANE, REMONT POMIESZCZEŃ I KORYTARZY

 

Wymieniono stary i mocno zniszczony drewniany parkiet w korytarzach na I i II piętrze oraz w czytelni, sali instruktorów i pomieszczeniu socjalnym w Domu Kultury. Na podłogach położono nowoczesne płytki ceramiczne a ściany pomieszczeń zostały odmalowane. Nowe korytarze i pomieszczenia po odnowieniu zyskały estetyczny i przytulny wygląd. Płytki imitujące drewno idealnie wpisują się w klimat korytarzy i sprawiają wrażenia domowego ciepła i przytulności. Odnowione korytarze służą uczestnikom zajęć ale również ich rodzicom i opiekunom, oczekującym na swoje dzieci po zajęciach.

 

2. ZAKUP WYPOSAŻENIA: SPRZĘTU NAGŁOŚNIENIOWEGO, OŚWIETLENIOWEGO, MULTIMEDIALNEGO, AKCESORIÓW MUZYCZNYCH, SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO, MEBLI I URZĄDZEŃ BIUROWYCH

 

Zakupiono nowe głośniki, kolumny, wzmacniacze oraz okablowanie. Pozwoliło to stworzyć solidny, stabilny i kompletny zestaw nagłośnieniowy – potrzebny do organizacji wydarzeń kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych. Nowy sprzęt muzyczny pozwala na profesjonalną realizację nagłośnienia koncertów i występów artystycznych, na potrzeby których do tej pory sprzęt wynajmowano.

Zakupione zostały również nowe meble – fotele, stolik kawowy oraz krzesła biurowe.

3. ZAKUP SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO I OPROGRAMOWANIA

Stary sprzęt komputerowy który spowalniał, a czasem nawet uniemożliwiał pracę, został wymieniony na nowy. Małe monitory zostały wymienione na monitory 27 calowe, które ułatwiają pracownikom wykonywanie ich zadań, oraz nie mają tak złego wpływu na ich wzrok, jak poprzednie. Zakupione zostało również niezbędne okablowanie, komputer stacjonarny oraz oprogramowanie Microsoft Office, co znacznie usprawniło komunikację i pracę w Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Skale.

 

 

 

 Comments are closed.