P1060225

Dzień Kobiet i Mężczyzn

W sobotę, 9 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej w Skale odbyło się wyjątkowe spotkanie z okazji Dnia Kobit i Dnia Mężczyzn.

Jak mawiali poeci „Życie bez kobiet jest jak ogród bez kwiatów”. Ma to naprawdę głęboki sens…bo życie bez kobiet jest zwykłą prozą. Kobiety tworzą życie i wydają je na świat. Wychowują, osuszają cudze łzy, inspirują, leczą smutki życia i złamane serca. Właśnie dlatego stworzono Międzynarodowy Dzień Kobiet, który obchodzony jest na całym świecie 8 marca. W kilka dni po tym dniu 10 marca świętują Panowie. Nie od dziś wiadomo, że życie bez mężczyzn wydaje się się banalne, nudne i niekompletne. Z tego względu doceniliśmy również Panów i wspólnie z nimi świętujemy Dzień Kobiet i Mężczyzn!

Na tym uroczystym spotkaniu gościliśmy Panie i Panów z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Skała, członków i sympatyków Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Skała,
Kluby Seniora z naszej gminy: Klub Seniora „GROTA” ze Skały, Klub Seniora SENIOR+ z Barbarki oraz Klub Seniora ze Smardzowic, członków i członkinie stowarzyszeń z terenu gminy Skała, sołtysów z gminy Skała, radnych Rady Miejskiej w Skale oraz zgromadzonych gości.

Piękne życzenia dla Pań skierowali: Pan Łukasz Smółka Wicemarszałek Województwa Małopolskiego, Pan Marek Piekara Wiceprzew. Rady Powiatu Krakowskiego, Pan Krzysztof Wójtowicz Burmistrz Miasta i Gminy Skała, Pan Krzysztof Sobczyk Przew. Rady Miejskiej w Skale, Pan Piotr Opalski radny Powiatu Krakowskiego oraz Pan Cezary Bejm Dyrektor Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Skale.

Sobotnie spotkanie wypełniła piękna nastrojowa muzyka i wiele wybornego humoru. Obchody Dnia Kobiet i Mężczyzn uświetnił koncert Sławomira Malinowskiego, pełen nastrojowych przebojów Franka Sinatry, Krzysztofa Krawczyka czy Seweryna Krajewskiego, które nucimy z sentymentem od pokoleń. W znakomitym programie kabaretowym kabaret Rewers zaprezentował swoje najlepsze skecze a Kapela Gawędziarzy i Śpiewaków z Grębynic wciągnęła całą salę w wir spontanicznej zabawy.

Podczas spotkania została przeprowadzona charytatywna zbiórka dla malutkiej Zosi Żurek.

Zapraszamy do zobaczenia relacji z tego niezwykłego spotkania.

Comments are closed.