325760883_5731035913616401_7113633503108736157_n

KONCERT JUBILEUSZOWY REPREZENTACYJNEJ ORKIESTRY CIANOWIC

KONCERT JUBILEUSZOWY
REPREZENTACYJNEJ ORKIESTRY
CIANOWIC

Szanowni Państwo!

KONCERT JUBILEUSZOWY Z REPREZENTACYJNĄ

ORKIESTRĄ CIANOWIC!

Świętuj z nami nasze 60-te urodziny!

Już oficjalnie ogłaszamy pierwsze, ważne dla Nas wydarzenie w tym roku, którym rozpoczniemy muzyczne celebrowanie 60-lecia istnienia Naszej Orkiestry

Serdecznie zapraszamy Państwa na Koncert Jubileuszowy pt. „Muzyczny wieczór z niespodzianką”, który odbędzie się 11 lutego o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej w Cianowicach.

W związku z okrągłym jubileuszem, będzie to wyjątkowe wydarzenie, nie tylko przez liczne niespodzianki, jakie przygotowaliśmy ale też ze względu na muzykę w przepięknych aranżacjach! A przez ten muzyczny kalejdoskop, gdzie będą mogli Państwo wziąć czynny udział, przeprowadzimy Państwa wraz z naszym nowym kapelmistrzem Kingą Głowacką.

Nie zabraknie też wspaniałych solówek na trąbce – Paweł Mazela, saksofonie tenorowym – Jagoda Ocieczek, puzonie – Damian Karlik, saksofonie altowym – Dominika Leśniewska, klarnecie Magdalena Cieślik – Wieczorek, flecie – Natalia Berdyn i Magdalena Kaczmarska czy też na oboju – Karolina Rosa.

Co w programie?

Zaprezentujemy bardzo zróżnicowany repertuar, nad którym intensywnie pracowaliśmy przez ostatni czas. W naszym wykonaniu będą mogli Państwo

usłyszeć muzykę filmową, przeboje radiowe oraz odrobinę klasyki Co tu dużo mówić. W końcu ,,Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowa stają się bezsilne” (C. Debussy).

Wstęp wolny!

Zapraszamy!

Comments are closed.