biblioteka 7 144852

NOWA SIEDZIBA BIBLIOTEKI W SMARDZOWICACH

NOWA SIEDZIBA BIBLIOTEKI W SMARDZOWICACH

Szanowni Czytelnicy!

Miło nam poinformować, iż od maja bieżącego roku nasza filia biblioteczna w Smardzowicach przenosi się do nowego lokalu, oddalonego zaledwie 100 m od obecnej siedziby!

Dzięki uprzejmości Proboszcza ks. dr Zdzisława Sideł z Parafii Matki Bożej Różańcowej w Smardzowicach, biblioteka będzie znajdować się w budynku tuż przy parafii.

Stosowne porozumienie zostało zawarte w piątek, 9 kwietnia 2021 i podpisali je ks. dr Zdzisław Sideł oraz Dyrektor Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Skale – dr Cezary Bejm.

Warunki panujące w obecnej siedzibie biblioteki uniemożliwiały dalszą jej działalność. Biblioteka wymaga bowiem gruntownego remontu. Byliśmy więc zmuszeni rozpocząć poszukiwania zastępczej lokalizacji, co na szczęście się udało. Poza zmianą miejsca, rozszerzamy księgozbiór o kolejne nowości! Nasza filia będzie mogła jeszcze lepiej służyć mieszkańcom Smardzowic i okolic!” – powiedział Dyrektor CKSiR Cezary Bejm.

O dokładnej dacie przenosin poinformujemy Państwa w oddzielnym komunikacie, jak tylko ulegną zakończeniu wszelkie prace związane z przenosinami księgozbioru. Do tego czasu nasza Filia funkcjonuje zgodnie z obecnym harmonogramem: https://cksir-skala.pl/kontakt

Comments are closed.