P1050360

UROCZYSTA SESJA OPŁATKOWA RADY MIEJSKIEJ W SKALE

UROCZYSTA SESJA OPŁATKOWA
RADY MIEJSKIEJ W SKALE

W czwartek 21 grudnia br., odbyła się uroczysta sesja opłatkowa Rady Miejskiej w Skale.

 Oprócz wspólnego śpiewania kolęd, życzeń noworocznych i łamania się opłatkiem, był to także czas na podsumowanie kończącego się roku oraz rozmowy o planach na rok 2024. Nie zabrakło podziękowań za pracę na rzecz lokalnego środowiska skierowanych od Burmistrza Miasta i Gminy Skała Krzysztofa Wójtowicza do zebranych gości. Uroczystość uświetnił koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu Tradescantia-Oprawa Muzyczna Ślubów.

 

Obok radnych Rady Miejskiej w Skale i Burmistrza Miasta i Gminy Skała w sesji opłatkowej uczestniczyli: Łukasz Smółka Wicemarszałek Województwa Małopolskiego, Tadeusz Nabagło Członek Zarządu Powiatu Krakowskiego, sołtysi, przedstawiciele lokalnych stowarzyszeń i organizacji, lokalni przedsiębiorcy, przedstawiciele Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Skała, przedstawiciele Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Skała, członkowie Senioralnej Rady Miejskiej w Skale i klubów seniora z terenu naszej gminy, dyrektorzy placówek oświatowych i jednostek organizacyjnych gminy, kierownicy ośrodków przeznaczonych dla seniorów i osób niepełnosprawnych.

 

Uroczysta sesja Rady Miejskiej w Skale to także ważny dzień dla młodej i utalentowanej młodzieży z terenu naszej gminy, która corocznie jest nagradzana nagrodami za wybitne sukcesy i osiągnięcia na polu oświaty, nauki i sportu przez Burmistrza Miasta i Gminy Skała Krzysztofa Wójtowicza.

 

W tym roku w gronie laureatów znaleźli się: Rafał Kuca, Filip Durłak, Maria Cieślik, Julia Kościelniak, Amelia Hudzior, Natalia Syber, Arkadiusz Montel, Filip Pawłowski, Joanna Gumula, Kacper Jasion, Małgorzata Srebnicka, Martyna Rączkowska, Bartłomiej Herod, Miłosz Gąsior, Franciszek Błachno, Ksawery Domagała, Kacper Zaręba, Natalia Seweryn oraz Mateusz Kuca.

Gratulujemy!

 

I zapraszamy na relację z dzisiejszego, przedświątecznego spotkania.Comments are closed.