b9d7109e fb8b 4aff b849 310fdc5ae30d

WSPÓLNIE Z CKSIR W SKALE WESPRZYJ SZLACHETNĄ AKCJĘ!

WSPÓLNIE Z CKSIR W SKALE WESPRZYJ SZLACHETNĄ AKCJĘ!

CENTRUM KULTURY SPORTU i REKREACJI W SKALE ZACHĘCA DO UDZIAŁU W SZLACHETNEJ AKCJI! RATUJMY ŻYCIE DAMIANA MOSURKA ZE SKAŁY! 

Damianek ma zaledwie półtora roku a już zmaga się ze śmiertelną chorobą. Urodził  w 29 tygodniu ciąży  z wagą 790 g., wymagał resuscytacji oddechowej. Na świat przyszedł   z retinopatią, dysplazją oskrzelowo-płucną  i ubytkiem przegrody międzyprzedsionkowej. W kilka dni po narodzinach wystąpił u Damiana wylew IVH III stopnia. Została u niego rozpoznana padaczka, encefalopatia  z niedotlenienia niedokrwiennego. Test DNA wykazał cholestazę.  Z powodu problemów z mózgiem oraz krwiakami musi przechodzić częste kontrole neurologiczne. Pojawiła się  szansa na dalsze życie  Damianka poza granicami Polski.  Istnieje nadzieja, że przeżyje jeśli lekarze podejmą się leczenia za granicą. Kwota potrzebna na leczenie jest ogromna. 

CKSiR w Skale prosi o pomoc w jej uzbieraniu. Prosimy o wsparcie wszystkich, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka! Wpłaty można dokonywać poprzez wpłatę na Fundację Siepomaga.pl , dołączenie do licytacji dla Misia Damisia oraz przez Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom. Ważne jest, aby każdy z nas dorzucił przysłowiowy „grosik”. Damianek nie ma wielkich wymagań. Jego marzeniem jest rosnąć tak jak inne dzieci, biegać po podwórku z uśmiechem na ustach. Ale do tego potrzeba ogromnej kwoty, bo 500 000 złotych – na tyle wyceniono jego jedyne marzenie. Na kosztowne leczenie zebrano już 386 295 zł. To wciąż za mało. Największym podarunkiem, jaki może dostać od nas maluch jest przeszczep wątroby. Uratujmy maluchowi zdrowie i życie! Wystarczy tylko wejść na stronę Fundacji Siepomaga.pl i wpłacić pieniądze, lub wziąć udział w fantastycznych licytacjach.

 Poniżej podaję Państwu link do strony na siepomaga

 https://www.siepomaga.pl/damian-mosurek 

oraz link do grupy licytacyjnej 

https://www.siepomaga.pl/licytacie-dla-misia-damisia 

Mogą Państwo dokonać także wpłaty, wysyłając smsa na numer 72365 o treści 0075903. 

Koszt to tylko 2,46 zł brutto (w tym VAT). 

Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Skale już dzisiaj zaprasza na skalski rynek 23 stycznia 2021 roku (sobota)! 

Jeżeli zniesione zostaną aktualne obostrzenia to planujemy szlachetną akcję, mającą na celu wsparcie Damianka Mosurka ze Skały. Planujemy licytacje, sprzedaż podarowanych przedmiotów i moc innych atrakcji!

 Zebrane fundusze pomogą rodzicom Damianka Mosurka zebrać kwotę potrzebną do przeprowadzenia kosztownej operacji, ratującej życie ich synka!


Comments are closed.