imggcsiEE33C1E90C441C1B198B9E25D68A9A18C71EA23Fmpid8maxwidth1920maxheight969

Zumba! Nowe zajęcia!

Zumba! Nowe zajęcia!

Zumba Gold Zajęcia te oparte są na podobnej formule, co Zumba Fitness jednak o mniejszej intensywności i wolniejszym tempie. W ramach tego programu wykorzystywane są elementy: merengue, salsy, cumbii, tańca brzucha, flamenco, tanga i nie tylko! Przeznaczona szczególnie dla: – osób, które rozpoczynają swoją przygodę z Zumba Fitness – osób wracających do aktywności po wyleczonych kontuzjach czy urazach – kobiet w ciąży (za zgodą lekarza) – kobiet po porodzie wracających do aktywności fizycznej – osób starszych.

Zumba Kids Junior & Zumba Kids – Zumba dla dzieci składa się z krótkich układów, łatwych do powtórzenia i zapamiętania, dostosowanych do wieku i możliwości uczestników. Dzieci nauczą się rożnych tańców np. cumbia, reggaeton, hip hop, merengue, salsa itd. Zumba stymuluje pracę mózgu, czyli korzystnie wpływa nie tylko na rozwój fizyczny, ale też intelektualny dziecka. Zajęcia te inspirują dzieci do wyrażania siebie poprzez ruch poprawiając jednocześnie ich ogólny stan zdrowia i samopoczucie. Zajęcia te pomagają w koncentracji, koordynacji ruchów, kreatywności i utrzymaniu dobrej kondycji, a przede wszystkim kształtują umiejętność pracy w zespole, budują pewność siebie i pozytywną samoocenę. 

Zdrowy kręgosłup cykl zajęć, które zapobiegają bólom kręgosłupa i wzmacniają mięśnie posturalne. Składają się z rozgrzewki, sesji głównej i rozciągania połączonego z relaksacją. Dla osób, które prowadzą siedzący tryb życia, korzyścią będzie wzmocnienie szkieletu mięśniowego, poprawa sylwetki ciała oraz samopoczucia. Na zajęciach oprócz poprawy pracy mięśni głębokich wzmacniamy również mięśnie brzucha, pośladków, pleców i nóg. Systematyczne ćwiczenia gwarantują utrzymywanie prawidłowej postawy ciała, wzmocnienie szkieletu mięśniowego i redukcję przykurczy mięśniowych. W przypadku poważnych problemów z kręgosłupem, przed przyjściem na tego rodzaju zajęcia należy skonsultować się z lekarzem. 

BPU – (Brzuch, Pośladki, Uda) Zajęcia mające charakter wzmacniająco – kształtujący. Na treningach zwraca się szczególną uwagę na partie mięśniowe brzucha, pośladków i ud. Ćwiczenia polepszają kondycję fizyczną, wzmacniają i wysmuklają dolne partie ciała oraz likwidują zbędną tkankę tłuszczową.


Comments are closed.