1-4

KONCERT PIOSENKA NA BIS

W piątkowy wieczór w Domu Kultury odbył się wyjątkowy koncert polskiej piosenki. W koncercie swoje wokalne umiejętności zaprezentowali adepci zajęć muzycznych w Szkole Podstawowej w Minodze. Zajęcia od kilku lat prowadzi nieoceniona Blanka Dembosz-Tondera.

W koncercie podziwialiśmy dojrzałe interpretacje polskich piosenek w wykonaniu: Laury Bień, Anastazji Stankiewicz, Emilii Korzeb, Amelii Siudak, Magdaleny Pawlik oraz Joanny Stankiewicz-Siudak i Blanki Dembosz-Tondera. Opiekę artystyczną nad koncertem objęła Blanka Dembosz-Tondera. Aranżacje i akompaniament były wielką zasługą Szymona Wojnarowicza.

Wydarzenie przyciągnęło wielu miłośników muzyki, którzy pragnęli posłuchać hitów polskiej muzyki rozrywkowej.

Na scenie pojawiło się wielu utalentowanych wykonawców, którzy zachwycili publiczność swoimi umiejętnościami i interpretacją złotych polskich przebojów!

Była to niezwykła okazja by zanurzyć się w atmosferze polskiej muzyki. W trakcie koncertu usłyszeliśmy klasyczne przeboje, jak i najnowsze hity. Artystom towarzyszył młody i niezwykle utalentowany pianista jazzowy Szymon Wojnarowicz, który wspaniale podkreślał emocje zawarte w tekstach piosenek.

Publiczność była zachwycona i gorąco nagradzała każdego wykonawcę gromkimi oklaskami. Nie brakowało wzruszeń i chwil, które pozostaną w pamięci zarówno artystów, jak i widzów!

Koncert był wyjątkową okazją do spędzenia wieczoru w miłym towarzystwie i delektowania się piękną muzyką.

Mamy nadzieję, że takie wydarzenia będą organizowane częściej, abyśmy mogli cieszyć polską twórczością muzyczną i naszymi rodzimymi talentami!

Comments are closed.