1-3

ZAKOŃCZENIE ZAJĘĆ W DOMU KULTURY

Wczoraj w Domu Kultury w Skale odbyło się zakończenie zajęć baletowych, prowadzonych przez Katarzynę Sojkę oraz zajęć z Czarodziejskim Kuferkiem, prowadzonych przez Magdalenę Pawlik. Dzieciom towarzyszyli dumni rodzice i dziadkowie. Po intensywnych tygodniach pracy nad piruetami, plié i ruchem artystycznym, nadszedł czas na pożegnanie z naszymi ukochanymi zajęciami.

Na początku spotkania wszyscy uczestnicy, zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli, zebrali się w dużej sali, by razem wspólnie podziękować naszym wspaniałym instruktorkom za wszystkie trudy i zaangażowanie, które włożyły w prowadzenie zajęć. Po kilku przemówieniach, ciepłych słowach od Dyrektora Centrum Kultury Sportu i Rekreacji Cezarego Bejma, panie również podziękowały wszystkim dzieciom za pasję i zaangażowanie!

Po oficjalnej części przyszedł czas na małe przedstawienie, podczas którego każda grupa zaprezentowała swoje umiejętności i osiągnięcia. Był to moment pełen dumy i radości zarówno dla uczniów, nauczycieli jak i rodziców, którzy z dumą obserwowali postępy swoich pociech.

Na zakończenie odbyła się mała uroczystość, podczas której wszyscy otrzymali dyplomy za ukończenie semestru. Był to moment szczególny i wzruszający, który na długo pozostanie w pamięci chłopców i dziewczynek.

Zakończenie zajęć baletowych i zajęć z Czarodziejskim Kuferkiem w domu kultury było nie tylko żegnaniem z intensywną pracą i nauką, ale przede wszystkim okazją do podziękowania sobie nawzajem za wsparcie, motywację i zaangażowanie. Wszyscy opuszczali salę z uśmiechem na twarzy, wypełnieni radością i satysfakcją z uzyskanych osiągnięć.

Mamy nadzieję, że przed Wami kolejne udane semestry pełne pasji, zaangażowania i tanecznej magii.

Do zobaczenia za kilka miesięcy na kolejnych zajęciach baletowych i zajęciach z Czarodziejskim Kuferkiem!

Comments are closed.